NVIDIA Quadro k3000M

NVIDIA Quadro k3000M

این کارت گرافیک بر اساس معماری Fermi Nvidia ساخته شده و دارای ۵۷۶ هسته پردازش موازی CUDA است که یک رقم فوق العاده به حساب می آید.
هر چه میزان هسته های CUDA بیشتر باشد توانایی پردازش های موازی بیشتر شده وکارت گرافیک عملکرد بهتری خواهد داشت.
NVIDIA Quadro k3000M در ابعاد ۲۸ نانومتری و توسط TSMC ساخته شد که به عنوان جایگزین ۳۰۰۰M شناخته می شودولی در حقیقت در کارایی از ۴۰۰۰M هم بهتر عمل می کند.
کارت گرافیک Quadro k4000m به طور همزمان تا ۴ صفحه نمایش فعال را پشتیبانی کرده و
به لطف این کارت گرافیک مانیتورهای با رزولوشن بالا تا ۲۱۶۰*۳۸۴۰ نیز توسط display port و HDMI قابل اتصال هستند
که این ویژگی برای تدوین گرها، گرافیست ها و بخصوص کسانی که اجرای کنسرت ها و سمینارها را در سالن های نمایش و آمفی تئاتر به عهده دارند حیاتی است.
به علاوه، پشتیبانی Adobe برای Fermi این امکان را به شما می دهد که در نرم افزارهای ویرایش ویدئو مثل Premiere Pro CS6 و CS5.5، با نهایت سرعت و دقت کار خود را انجام دهید. دیکود شدن فیلم های HD، FHD و ۴K در کسری از ثانیه صورت گرفته و اجرای بسیار روان و با کیفیتی داشته باشند.
این کارت گرافیک در مصارف مالتی مدیا و روزانه مصرف انرژی به اندازه کافی کم مصرف است، اما در طول استفاده سنگین این غول ۱۰۰ واتی به یک قطعه پر مصرف تبدیل می شود به همین دلیل فقط در لپ تاپ های سایز ۱۷ اینچ و بزرگتر از آن استفاده می شود.

تاریخ انتشار: 27 دسامبر 2017

دسته :
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home3/estoksar/public_html/wp-content/themes/estoksara.ir/single-blog_post.php on line 27